Aktuelt
24. apr. 2024
Ledig stilling som avdelingsleder nærbibliotek
19. apr. 2024
Lag din egen podcast, spill inn musikk eller øv på piano og gitar
20. des. 2023
Disse kommer til Sølvberget i vår
3. apr. 2024
Vil du ta vekttal i Jon Fosse?
4. apr. 2024
Opplev Mansur Rajihs poesi under Maijazz
12. jan. 2024
Konflikten i Jemen
6. feb. 2024
Den viktige oversettelsen
23. jan. 2024
Utstilling: Per Christian Brown
24. jan. 2024
Bli med på feiringen av Kielland 175 år!
9. jan. 2024
Et nytt liv i Stavanger
Hva skjer?
Fredag 26. april, kl. 10:00, 2. etasje, Sølvberget galleri
Utstilling: Per Christian Brown. We are such stuff dreams are made on- and our little life is rounded with a sleep.
Fredag 26. april, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 26. april, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 26. april, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Fredag 26. april, kl. 15:15, -1. etasje, Kjelleren
Jon Fosses forfattarskap: melankolien
Fredag 26. april, kl. 18:00, 1. etasje, Møteplassen
Soirée Francophone - fransk aften på Sølvberget
Lørdag 27. april, kl. 10:00, 2. etasje, Sølvberget galleri
Utstilling: Per Christian Brown. We are such stuff dreams are made on- and our little life is rounded with a sleep.
Lørdag 27. april, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 27. april, kl. 12:00, 1. etasje, Allrommet
Kulturkafé: Mat fra mange land
Lørdag 27. april, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 27. april, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 27. april, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Barnas laurdag på Finnøy bibliotek : Film
Lørdag 27. april, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 27. april, kl. 13:00, Sølvberget
Brobyggerdag: En Reise Gjennom Mangfoldet
Lørdag 27. april, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning
Omvisning i utstillingen: Per Christian Brown
Søndag 28. april, kl. 12:00, 2. etasje, Sølvberget galleri
Utstilling: Per Christian Brown. We are such stuff dreams are made on- and our little life is rounded with a sleep.
Søndag 28. april, kl. 12:00, Friluftshuset på Orre
Kielland-tur med en ornitolog
Søndag 28. april, kl. 12:30, 4. etasje, Salongen
Shared reading in english
Søndag 28. april, kl. 13:00, 2. etasje, Skattkammeret
Søndagsbarn: Elle melle meg fortelle
Søndag 28. april, kl. 14:00, 2. etasje, Skattkammeret
Søndagsbarn: Elle melle meg fortelle
Mandag 29. april, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 29. april, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 29. april, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 29. april, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Mandag 29. april, kl. 19:00, 1. etasje, Møteplassen
Folkemøte: Skjermbruk i skolen
Tirsdag 30. april, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund i Skattkammeret
Tirsdag 30. april, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund: Amina og Abel i dragekamp
Tirsdag 30. april, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: PI (1998)
Tirsdag 30. april, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 30. april, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 30. april, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 30. april, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 30. april, kl. 17:30, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 30. april, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper
Spa for hjernen /Shared reading
Tirsdag 30. april, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Filmmaking club (SAPS)
Tirsdag 30. april, kl. 19:00, 1. etasje, Møteplassen
Ukrainsk Forening i Rogaland inviterer til omvisning «UKRAINA ER»
Tirsdag 30. april, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Tirsdag 30. april, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen
Kreativ skrivegruppe på Kiellandsenteret
Torsdag 2. mai, kl. 12:00, Finnøy bibliotek
Babysang på Finnøy bibliotek
Torsdag 2. mai, kl. 12:00, Kinosal 1
Bokprat: Kitty & Alexander
Torsdag 2. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 2. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 2. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 2. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 2. mai, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 2. mai, kl. 17:00, 4. etasje, Utsikten
Gratis advokathjelp
Torsdag 2. mai, kl. 18:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Infernal Affairs (2002)
Torsdag 2. mai, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 3. mai, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 3. mai, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 3. mai, kl. 11:00, 2. etasje
Pappatreff på Sølvberget
Fredag 3. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 4. mai, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 4. mai, kl. 12:00, 1. etasje, Allrommet
Kulturkafé: Mat fra Eritrea
Lørdag 4. mai, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen
Klassikerlørdag: Middlemarch av George Eliot
Lørdag 4. mai, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 4. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 4. mai, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Barnas laurdag på Finnøy bibliotek : Film
Lørdag 4. mai, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Søndag 5. mai, kl. 13:00, 1. etasje, Møteplassen
Søndagsbarn: Mellom oss
Søndag 5. mai, kl. 14:30, 1. etasje, Møteplassen
Søndagsbarn: Mellom oss
Mandag 6. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 6. mai, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 6. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 6. mai, kl. 18:00, 4. etasje, Salongen
Shared reading in english
Mandag 6. mai, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Tirsdag 7. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjelleren
Danselek 0-3 år
Tirsdag 7. mai, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund i Skattkammeret
Tirsdag 7. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Infernal Affairs (2002)
Tirsdag 7. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 7. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 7. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 7. mai, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 7. mai, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper
Spa for hjernen /Shared reading
Tirsdag 7. mai, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Filmmaking club (SAPS)
Tirsdag 7. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Tirsdag 7. mai, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen
Kreativ skrivegruppe på Kiellandsenteret
Onsdag 8. mai, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 8. mai, kl. 10:30, Madla bibliotek
Barnehagequiz på Madla
Onsdag 8. mai, kl. 11:30, Madla - Formidlingsarenaen
Pappatreff på Madla bibliotek
Onsdag 8. mai, kl. 11:30, Madla bibliotek
Strikk og lytt på Madla
Onsdag 8. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 8. mai, kl. 12:00, Finnøy bibliotek
Shared reading på Finnøy
Onsdag 8. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 8. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 8. mai, kl. 18:00, 4. etasje, Utsikten
Lecture partagée - shared reading på fransk
Onsdag 8. mai, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Onsdag 8. mai, kl. 19:00, 1. etasje, Møteplassen
Philosophy café: Change
Onsdag 8. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Torsdag 9. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 9. mai, kl. 17:15, 4. etasje, Salongen
Strikk på Biblå ettermiddag
Torsdag 9. mai, kl. 18:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: After Hours (1985)
Fredag 10. mai, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 10. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 11. mai, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 11. mai, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 11. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 11. mai, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Barnas laurdag på Finnøy bibliotek -Film: Verdens beste bursdag (2021)
Lørdag 11. mai, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Søndag 12. mai, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen
Søndagsbarn: Gorrlaus for barn
Mandag 13. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 13. mai, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 13. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 13. mai, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling
Wspólne Czytanie po polsku - shared reading på polsk
Mandag 13. mai, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Tirsdag 14. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjelleren
Danselek 0-3 år
Tirsdag 14. mai, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund i Skattkammeret
Tirsdag 14. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: After Hours (1985)
Tirsdag 14. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 14. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 14. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 14. mai, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 14. mai, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper
Spa for hjernen /Shared reading
Tirsdag 14. mai, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Filmmaking club (SAPS)
Tirsdag 14. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 15. mai, kl. 08:30, Kinosal 1
Global morgen: Begår Israel folkemord?
Onsdag 15. mai, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 15. mai, kl. 10:30, Madla bibliotek
Lesestund på Madla
Onsdag 15. mai, kl. 11:00, Kinosal 1
Pensjonistuniversitetet: «Kunsten å bli forfatter» Ved Gunnar Roalkvam
Onsdag 15. mai, kl. 11:30, Madla bibliotek
Shared reading på Madla
Onsdag 15. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 15. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 15. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 15. mai, kl. 17:00, 3. etasje, Verkstedet
Fikselaug: lær å reparere dine egne klær
Onsdag 15. mai, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek: Storsalen i kulturhuset
Bokprat på Rennesøy: Edvard Hoem om Husjomfru
Onsdag 15. mai, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Torsdag 16. mai, kl. 12:00, Kinosal 1
Bokprat: Edvard Hoem om Husjomfru
Torsdag 16. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 16. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 16. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 16. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 16. mai, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 16. mai, kl. 18:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Ti kniver i hjertet (1994)
Torsdag 16. mai, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Lørdag 18. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 18. mai, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 21. mai, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Danselek 0-3 år
Tirsdag 21. mai, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund i Skattkammeret
Tirsdag 21. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Ti kniver i hjertet (1994)
Tirsdag 21. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 21. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 21. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 21. mai, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 21. mai, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Filmmaking club (SAPS)
Tirsdag 21. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Tirsdag 21. mai, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget
Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret
Onsdag 22. mai, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 22. mai, kl. 10:30, Madla bibliotek
Lesestund på Madla
Onsdag 22. mai, kl. 11:30, Madla bibliotek
Pappatreff på Madla bibliotek
Onsdag 22. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Klasserommet
Snakk om musikk - americana, hva er det?
Onsdag 22. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 22. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Anselm (2023)
Onsdag 22. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 22. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 22. mai, kl. 18:00, 4. etasje, Utsikten
Lecture partagée - shared reading på fransk
Onsdag 22. mai, kl. 18:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Anselm 3D (2023)
Onsdag 22. mai, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Onsdag 22. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Torsdag 23. mai, kl. 12:00, Kinosal 1
Bokprat: Alf van der Hagen om Ingvar Ambjørnsen
Torsdag 23. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 23. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 23. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 23. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 23. mai, kl. 16:00, 3. etasje
Sølvbergets bokklubb for ungdom
Torsdag 23. mai, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 23. mai, kl. 17:00, 4. etasje, Utsikten
Gratis advokathjelp
Torsdag 23. mai, kl. 17:30, Finnøy bibliotek
Strikk og lytt på Finnøy
Torsdag 23. mai, kl. 18:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Network (1976)
Torsdag 23. mai, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 24. mai, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 24. mai, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 24. mai, kl. 11:00, 2. etasje
Pappatreff på Sølvberget
Fredag 24. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 25. mai, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 25. mai, kl. 12:00, 1. etasje, Allrommet
Kulturkafé: Mat fra Vietnam
Lørdag 25. mai, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 25. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 25. mai, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Søndag 26. mai, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen
Søndagsbarn: Irene Utforsker elektrisk strøm
Mandag 27. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 27. mai, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 27. mai, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen
Allsang på Sølvberget: Sølvberget Husband
Mandag 27. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 27. mai, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Mandag 27. mai, kl. 18:30, Finnøy bibliotek
Sytreff på Finnøy bibliotek
Tirsdag 28. mai, kl. 10:00, -1. etasje, Kjelleren
Danselek 0-3 år
Tirsdag 28. mai, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret
Lesestund i Skattkammeret
Tirsdag 28. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Network (1976)
Tirsdag 28. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 28. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 28. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 28. mai, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 28. mai, kl. 17:30, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 28. mai, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Filmmaking club (SAPS)
Tirsdag 28. mai, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 29. mai, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 29. mai, kl. 10:30, Madla bibliotek
Lesestund på Madla
Onsdag 29. mai, kl. 11:30, 1.etasje, Bord ved langbenken
Strikk på Biblå formiddag
Onsdag 29. mai, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 29. mai, kl. 12:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Zero Fucks Given (2021)
Onsdag 29. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 29. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 29. mai, kl. 18:00, 4. etasje, Salongen
Shared reading på Tigrinja- ሓቢርካ ምንባብ
Onsdag 29. mai, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Onsdag 29. mai, kl. 19:00, Kinosal 9
Sølvberget cinematek: Zero Fucks Given (2021)
Torsdag 30. mai, kl. 12:00, Finnøy bibliotek
Babysang på Finnøy bibliotek
Torsdag 30. mai, kl. 12:00, Kinosal 1
Bokprat: Stavanger skal jubilere, og nedtellingen er i gang!
Torsdag 30. mai, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 30. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 30. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 30. mai, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 30. mai, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 30. mai, kl. 17:00, 4. etasje, Utsikten
Gratis advokathjelp
Torsdag 30. mai, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 31. mai, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 31. mai, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 31. mai, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 1. juni, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 1. juni, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 1. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 1. juni, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Søndag 2. juni, kl. 12:30, 4. etasje, Salongen
Shared reading in english
Mandag 3. juni, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 3. juni, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 3. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 3. juni, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Tirsdag 4. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 4. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 4. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 4. juni, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 4. juni, kl. 19:00, 1. etasje, Møteplassen
Ytringsfrihetsbyen Stavanger og HEF: Europeisk humanist i fare
Tirsdag 4. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 5. juni, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 5. juni, kl. 10:30, Madla bibliotek
Lesestund på Madla
Onsdag 5. juni, kl. 11:30, Madla bibliotek
Strikk og lytt på Madla
Onsdag 5. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 5. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 5. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 5. juni, kl. 18:00, 4. etasje, Utsikten
Lecture partagée - shared reading på fransk
Onsdag 5. juni, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Onsdag 5. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Torsdag 6. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 6. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 6. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 6. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 6. juni, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 6. juni, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 7. juni, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 7. juni, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 7. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 8. juni, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 8. juni, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 8. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 8. juni, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Mandag 10. juni, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 10. juni, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 10. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 10. juni, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Tirsdag 11. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 11. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 11. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 11. juni, kl. 17:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Tirsdag 11. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 12. juni, kl. 08:30, Kinosal 1
Global morgen: India og hindunasjonalisme
Onsdag 12. juni, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 12. juni, kl. 10:30, Madla bibliotek
Barnehagequiz på Madla
Onsdag 12. juni, kl. 11:30, Madla bibliotek
Pappatreff på Madla bibliotek
Onsdag 12. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 12. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 12. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Onsdag 12. juni, kl. 17:00, 3. etasje, Verkstedet
Fikselaug: lær å reparere dine egne klær
Onsdag 12. juni, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Torsdag 13. juni, kl. 12:00, Kinosal 1
Bokprat: Lesetips før høstens Kapittelfestival
Torsdag 13. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 13. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 13. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet
Leksehjelp
Torsdag 13. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 13. juni, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 13. juni, kl. 17:15, 4. etasje, Salongen
Strikk på Biblå ettermiddag
Torsdag 13. juni, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 14. juni, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen
Datahjelp på Finnøy bibliotek
Fredag 14. juni, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 14. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 15. juni, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe for viderekomne (SAPS)
Lørdag 15. juni, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 15. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 15. juni, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Mandag 17. juni, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Språkkafé for alle (Røde kors)
Mandag 17. juni, kl. 11:30, Ostalageret, Meieriet
Datahjelp på Rennesøy
Mandag 17. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Mandag 17. juni, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek
Språkkafé på Rennesøy
Mandag 17. juni, kl. 18:30, Finnøy bibliotek
Sytreff på Finnøy bibliotek
Tirsdag 18. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Datahjelp på Madla bibliotek
Tirsdag 18. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 18. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 18. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 19. juni, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 19. juni, kl. 10:30, Madla bibliotek
Lesestund på Madla
Onsdag 19. juni, kl. 11:30, Madla bibliotek
Shared reading på Madla
Onsdag 19. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 19. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 19. juni, kl. 18:00, 4. etasje, Utsikten
Lecture partagée - shared reading på fransk
Onsdag 19. juni, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Onsdag 19. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Torsdag 20. juni, kl. 12:00, Madla bibliotek
Språkkafé på Madla
Torsdag 20. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 20. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 20. juni, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 20. juni, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde kors)
Fredag 21. juni, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 21. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 22. juni, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 22. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 22. juni, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Mandag 24. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 25. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Tirsdag 25. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Tirsdag 25. juni, kl. 17:30, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 25. juni, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Språkkafe (A1-A2) (SAPS)
Onsdag 26. juni, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen
Språkkafe for alle (Røde kors)
Onsdag 26. juni, kl. 11:30, 1.etasje, Bord ved langbenken
Strikk på Biblå formiddag
Onsdag 26. juni, kl. 11:30, Madla bibliotek
Pappatreff på Madla bibliotek
Onsdag 26. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Onsdag 26. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 26. juni, kl. 18:00, 4. etasje, Salongen
Shared reading på Tigrinja- ሓቢርካ ምንባብ
Onsdag 26. juni, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Torsdag 27. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Torsdag 27. juni, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Torsdag 27. juni, kl. 17:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet
Engelsk Språkkafé for alle (Røde kors)
Torsdag 27. juni, kl. 18:30, 1. etasje, Allrommet
Språkkafe for alle (Røde Kors)
Fredag 28. juni, kl. 10:30, 2. etasje, Studioet
Engelsk språkkafé (SAPS)
Fredag 28. juni, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Lørdag 29. juni, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet
Zak Art Class (SAPS) tegneworkshop
Lørdag 29. juni, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet
Åpent verksted
Lørdag 29. juni, kl. 13:00, 3. etasje, Ungdomsrommet
Åpent ungdomsrom
Onsdag 3. juli, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Onsdag 17. juli, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet
Fotoworkshop (SAPS)
Tirsdag 30. juli, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 27. august, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
18. september til 22. september, Sølvberget
Festivalpass til Kapittel 24
Tirsdag 24. september, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 29. oktober, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Tirsdag 26. november, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet
Språkutveksling tandem - italiensk og norsk
Mandag 30. desember, kl. 17:15, 1. etasje, Allrommet