Sølvberget bibliotek og kulturhus

Kontakt- og presseinfo

Kontaktinformasjon til oss som jobber med Kapittel.

Festivalsjef:
Siri Odfjell Risdal, siri@kapittel.no, 481 55 406 

Produsent og frivilligkoordinator:
Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Reise/opphold:
Merete Meling Kindingstad, merete.meling.kindingstad@solvberget.no, 957 78 277

Bokmerke:

Maria Sannes Undheim, maria.sannes.undheim@solvberget.no, 977 57 806
Sofie Birgitte Andersen, sofie.birgitte.andersen@solvberget.no, 936 56 770

Kapittel film:
Magnus Cappelen, magnus.cappelen@solvberget.no, 936 56 770

Spørsmål om billetter:
Eroll Novaj, eroll.novaj@solvberget.no, 992 94 260

Teknikk:

Steven Grant Bishop, steven.grant.bishop@solvberget.no, 46896785
Yngve Bergersen Anda, yngve.bergersen.anda@solvberget.no, 951 43 370

Akkreditering og presseansvarlig: 
Dorthe H. Stramrud, dorthe.h.stramrud@solvberget.no, 902 06 908
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922

Kapittel.no og sosiale medier:
Christian N. Tønnessen, christian.n.tonnessen@solvberget.no, 412 70 875

Trenger du bilder? 
Foto fra Kapittel 21
Foto fra Kapittel 20

Andre henvendelser:
post@kapittel.no
Postadresse:
Sølvberget bibliotek og kulturhus
Postboks 310
4002 Stavanger

Takk til:
Kapittel er avhengig av sine økonomiske, praktiske og kunstneriske partnere.


Fritt Ord, NFFO, Kulturrådet, Rogaland fylkeskommune og Stavanger kommune.

Bokhuset, Bokmässan Göteborg, Bøker og Børst, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge, Filmkraft Rogaland, Forskningsdagene, Friby Stavanger, Garborgsenteret, ICORN, IDDIS, Kiellandsenteret, Kinokino, Klassekampen, KÅKÅ kverulantkatedralen, Litteraturhuset i Oslo, Mellombels Ølstove, Norli Stavanger, Norsk bibliotekforening, Norsk forfattersentrum, Norsk oversetterforening, Norsk PEN, ODEON Stavanger, ProContra, Randaberg kommune, Renaa Xpress, Rogaland forfatterlag, Rogaland teater, Sandnes bibliotek, Stavanger bispedømme, Stavanger jazzforum, Stavanger Kammermusikkfestival, Stavanger kunstmuseum, Sølvberget Cinematek, Time bibliotek, Tou, Universitetet i Stavanger, Utstein kloster og forlagene Aschehoug, Cappelen Damm, Egmont, Flamme, Gyldendal, Hertevig, Kagge, Kolon, Oktober, Pax, Pelikanen, Press, Res Publica, Samlaget, Tiden, Universitetsforlaget og Vigmostad Bjørke.

Beklager, nå stoppet det litt opp her på nettsiden. Last inn siden på nytt, er du grei 🗙