Hva skjer?

Fredag 19. august, kl. 17:00, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather

Fredag 19. august, kl. 20:15, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather Part II

Lørdag 20. august, kl. 12:00, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather

Lørdag 20. august, kl. 15:15, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather Part II

Lørdag 20. august, kl. 19:15, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather Coda

Mandag 22. august, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 22. august, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek

Språkkafé på Rennesøy

Tirsdag 23. august, kl. 11:00, 3. etasje, Verkstedet

Syverksted med språktrening

Tirsdag 23. august, kl. 12:00, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather

Tirsdag 23. august, kl. 15:15, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather Part II

Tirsdag 23. august, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 23. august, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 24. august, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 24. august, kl. 11:00, Kinosal 1

Pensjonistuniversitetet: Frankrike før og etter presidentvalget

Onsdag 24. august, kl. 12:00, Kinosal 5

Sølvberget cinematek: The Godfather Coda

Onsdag 24. august, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 24. august, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Filosofikafé på Kiellandsenteret

Torsdag 25. august, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 25. august, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Thing (1982)

Torsdag 25. august, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Fredag 26. august, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 26. august, kl. 19:00, Rennesøy bibliotek: Storsalen i kulturhuset

Kulturkveld på Rennesøy: Sjå djupare inn i det verkelege

Lørdag 27. august, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 27. august, kl. 14:00, Rennesøy bibliotek: Storsalen i kulturhuset

Barnas laurdag: Bobleshow på Rennesøydagen

21. mai til 28. august, 2. etasje, Sølvberget galleri

Sølvberget galleri: BREAK FREE

Mandag 29. august, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 30. august, kl. 09:00, 1. etasje, Møteplassen

Frokostmøte under ONS: En perfekt storm for Rogaland

Tirsdag 30. august, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Thing (1982)

Tirsdag 30. august, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 30. august, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Spa for hjernen

Tirsdag 30. august, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 31. august, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 31. august, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 31. august, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 31. august, kl. 19:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Turi frå Symeisterskapet og «Omsorgsfull saum»

Torsdag 1. september, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Jan-Erik Smilden om Det osmanske riket

Torsdag 1. september, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Torsdag 1. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek - Alfa

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 1. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 1. september, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Brief Encounters

Torsdag 1. september, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 1. september, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 2. september, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafe

Lørdag 3. september, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 3. september, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Barnas laurdag på Finnøy: Filmen Knerten og sjøormen (2020)

Lørdag 3. september, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 4. september, kl. 14:00, -1. etasje, Kjelleren

Søndagsbarn: Katu Ibi

Mandag 5. september, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 5. september, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 5. september, kl. 16:00, 1. etasje, Møteplassen

Antirasistisk arbeid og fordelen av multikulturelle identitet

Tirsdag 6. september, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 6. september, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Brief Encounters

Tirsdag 6. september, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 7. september, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 7. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 7. september, kl. 15:30, Rennesøy bibliotek

Strikk og drøs på Rennesøy bibliotek

Onsdag 7. september, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Bokklubb 15-19 år

Onsdag 7. september, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 7. september, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 8. september, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 8. september, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Kristin Solberg om Den andre

Torsdag 8. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 8. september, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 8. september, kl. 18:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 8. september, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Det syvende segl

Torsdag 8. september, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 8. september, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 9. september, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 9. september, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 9. september, kl. 13:00, Finnøy bibliotek

Konsert på Finnøy: 'Tusen' med Inger Lise Hope og Svein Andre Davidsen

Lørdag 10. september, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 10. september, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Barnas laurdag på Finnøy: Lesestund med Ann-Helen frå Madla bibliotek

Lørdag 10. september, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 11. september, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Hvordan er det å være voksen?

Mandag 12. september, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 12. september, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 12. september, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Allsang på Sølvberget - Aina og Aril Schøld

Tirsdag 13. september, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 13. september, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Det syvende segl

Tirsdag 13. september, kl. 14:30, Finnøy bibliotek

Tysdagsfilm på Finnøy bibliotek: So long Marianne (2020)

Tirsdag 13. september, kl. 17:00, Finnøy bibliotek

Tysdagsfilm på Finnøy bibliotek: Fight girl (2018)

Tirsdag 13. september, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 13. september, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Spa for hjernen

Tirsdag 13. september, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 13. september, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Tirsdag 13. september, kl. 20:00, Finnøy bibliotek

Tysdagsfilm på Finnøy bibliotek: Blackbird (2019)

Onsdag 14. september, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 14. september, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 14. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 14. september, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 15. september, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Mennesket Fartein Valen

Torsdag 15. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 15. september, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 15. september, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Torsdag 15. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek - Alfa

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 15. september, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 15. september, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 16. september, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 17. september, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 17. september, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Barnas laurdag på Finnøy: Filmen Isbjørnen Norm og keiserskatten (2018)

Lørdag 17. september, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 18. september, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Flaksuniverset

Mandag 19. september, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

1. januar til 20. september, Sølvberget

Festivalpass til Kapittel 22

Tirsdag 20. september, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 20. september, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 21. september, kl. 08:30, 1. etasje, Møteplassen

Global morgen: Spenning og sikkerhetspolitikk i nordområdene

Onsdag 21. september, kl. 09:00, 1. etasje, Møteplassen

Bibliotekseminar 2022

Onsdag 21. september, kl. 09:00, Sølvberget

Bokmerke: Onsdag

Onsdag 21. september, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Bokprat på Finnøy: Jan Kjærstad

Onsdag 21. september, kl. 12:00, Kinosal 1

DEMO: Dette blir mellom oss

Onsdag 21. september, kl. 12:30, Byparken

Utstillingsåpning: Bruddet

Onsdag 21. september, kl. 13:00, Salongen, 4. etg

Lunsjlesing: Stridsberg, Rishøi og Leine

Onsdag 21. september, kl. 14:00, Rennesøy bibliotek

Bokprat på Rennesøy: Jan Kjærstad

Onsdag 21. september, kl. 16:00, -1. etasje, Kjelleren

Bruddet. Byen som ville ha Brexit

Onsdag 21. september, kl. 16:00, 1. etasje, Møteplassen

Åpningsforedrag: Kultur- og likestillingsminister Anette Trettebergstuen

Onsdag 21. september, kl. 16:30, Kinosal 9

Kapittel Film: Myanmar Diaries

Onsdag 21. september, kl. 17:00, Kinosal 5

Kim Leine: Grønlands-trilogien

Onsdag 21. september, kl. 17:00, Salongen, 4. etg

Utenfor skapet

Onsdag 21. september, kl. 18:00, 1. etasje, Møteplassen

Ingvild Rishøi: Stargate

Onsdag 21. september, kl. 18:00, Bokhuset

Kortreist: Salvesen, Øglænd, Johansen og Klippenberg

Onsdag 21. september, kl. 18:00, -1. etasje, Kjelleren

Trenger vi den nye bokloven?

Onsdag 21. september, kl. 18:30, Kinosal 9

Kapittel Film: The New Greatness Case

Onsdag 21. september, kl. 19:00, Påfyll

Annerledeslandet Sveits –- bruddet mellom Bern og Brussel

Onsdag 21. september, kl. 19:00, Garborgsenteret

Huldafest med Uri, Rajah og Drangsholt

Onsdag 21. september, kl. 19:00, Kinosal 5

Krig og kulturarv i Ukraina

Onsdag 21. september, kl. 20:00, 1. etasje, Møteplassen

Sara Stridsberg: Hunter i Huskvarna

Onsdag 21. september, kl. 20:30, Rogaland teater

Solaris korrigert

Onsdag 21. september, kl. 21:00, Blåveis

Frøkedals Flora

Torsdag 22. september, kl. 08:30, 1. etasje, Møteplassen

Frokostforedrag: En europeisk tragedie

Torsdag 22. september, kl. 09:00, Sølvberget

Bokmerke: Torsdag

Torsdag 22. september, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 22. september, kl. 12:00, Kinosal 5

Bokprat: Hadley Freeman om Den jødiske familien Glass

Torsdag 22. september, kl. 12:00, Kinosal 1

DEMO: Litt redd bare

Torsdag 22. september, kl. 13:00, Universitetsbiblioteket i Stavanger

Kim Leine: Havet, døden og kjærligheten

Torsdag 22. september, kl. 13:00, Salongen, 4. etg

Lunsjlesing: Kjærstad, Nødtvedt og Blatt

Torsdag 22. september, kl. 14:00, Rogaland teater

Teatersalong: Solaris korrigert

Torsdag 22. september, kl. 16:00, 1. etasje, Møteplassen

Når fotball endrer historien

Torsdag 22. september, kl. 16:00, 3. etasje, Klasserommet

Rabalder. Kontroversielle ytringer gjennom 100 år

Torsdag 22. september, kl. 16:30, Kinosal 9

Kapittel Film: View

Torsdag 22. september, kl. 17:00, Kinosal 5

Christian Kracht: Eurotrash

Torsdag 22. september, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 22. september, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Helene Uri: Jomfruhinner og gjerningsmenn

Torsdag 22. september, kl. 18:00, 1. etasje, Møteplassen

Icorn-foredraget: Andrej Kurkov

Torsdag 22. september, kl. 18:00, Bokhuset

Kortreist: Tangen, Tjørhom, Ingvaldsen og Skjerven

Torsdag 22. september, kl. 18:00, 3. etasje, Klasserommet

Nye nynorske noveller

Torsdag 22. september, kl. 18:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 22. september, kl. 18:00, Kinosal 7

Sølvberget cinematek: Beau Travail

Torsdag 22. september, kl. 18:30, Kinosal 9

Kapittel Film: The Scars of Ali Boulala

Torsdag 22. september, kl. 19:00, Påfyll

Etter bruddet - hvor går Storbritannia post Brexit?

Torsdag 22. september, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Kiellandsalong: Dikt og forbannet løgn!

Torsdag 22. september, kl. 20:00, Tungenes fyr

Torsdag på Tungenes: Hanne Vasshus

Torsdag 22. september, kl. 20:00, 1. etasje, Møteplassen

Warsan Shire: Mødre og døtre

Torsdag 22. september, kl. 20:30, Rogaland teater

Solaris korrigert

Torsdag 22. september, kl. 21:00, BlygeHarry

Poesidigg på Kapittel

Fredag 23. september, kl. 08:30, 1. etasje, Møteplassen

Frokostforedrag: Demokratiets langsomme død

Fredag 23. september, kl. 09:00, Sølvberget

Bokmerke: Fredag

Fredag 23. september, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 23. september, kl. 12:00, Kinosal 1

DEMO: Kjærlighetssorg

Fredag 23. september, kl. 12:00, Stavanger kunstmuseum

Kunstnersamtale med Molly Øxnevad

Fredag 23. september, kl. 13:00, 1. etasje, Møteplassen

Kampen om sannheten

Fredag 23. september, kl. 13:00, 4. etasje, Salongen

Lunsjlesing: Lirhus, Anfinnsen og Petterson

Fredag 23. september, kl. 14:00, Midjord stadion

Lokalderby: Kapittel FK vs Pelikanen FK

Fredag 23. september, kl. 16:00, 3. etasje, Klasserommet

Brudd i barnevernet

Fredag 23. september, kl. 16:00, -1. etasje, Kjelleren

Kjersti Anfinnsen: Kjærlighet og alderdom

Fredag 23. september, kl. 16:30, Kinosal 9

Kapittel Film: Store små mennesker

Fredag 23. september, kl. 17:00, 1. etasje, Møteplassen

Per Petterson: Mitt Abruzzo

Fredag 23. september, kl. 17:00, Bakkeland

Poesi på flukt

Fredag 23. september, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Skeive linjer i norsk historie

Fredag 23. september, kl. 18:00, Bøker og Børst

Bok og børst: Wexelsen, Aarø og Samuelsen

Fredag 23. september, kl. 18:00, 3. etasje, Klasserommet

Jens M. Johansson: Familieverdier

Fredag 23. september, kl. 18:00, Kinosal 1

Kiellandforedraget: Karl Ove Knausgård

Fredag 23. september, kl. 18:30, Kinosal 9

Kapittel Film: Navalny

Fredag 23. september, kl. 19:00, Påfyll

Bruddet mellom øst og vest –- hvordan ser Russland på Vesten?

Fredag 23. september, kl. 19:00, TOU

Morgon med lysande hester

Fredag 23. september, kl. 19:00, Kinosal 5

Sofi Oksanen: Hundeparken

Fredag 23. september, kl. 20:00, 1. etasje, Møteplassen

Er Klara Klok? Sex og samliv før og nå

Fredag 23. september, kl. 20:00, Bokhuset

Pelikanen forlag 10 år

Fredag 23. september, kl. 21:00, Stavanger konserthus, Fartein Valen

Nils Bech

Lørdag 24. september, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Barnas laurdag på Rennesøy: Mormor til salgs

Lørdag 24. september, kl. 11:00, -1. etasje, Kjelleren

Flyktninghjelperen Fridtjof Nansen

Lørdag 24. september, kl. 11:00, 3. etasje, Klasserommet

Tekst i flukt: Khaleda Froagh og Batul Moradi

Lørdag 24. september, kl. 12:00, Sølvberget, hele huset

Alternative Landscapes

Lørdag 24. september, kl. 12:00, 2. etasje, Skattkammeret

Bokmerke: Papillon

Lørdag 24. september, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Selma Lønning Aarø: Privatlivets fred

Lørdag 24. september, kl. 12:00, 4. etasje, Salongen

Skeive klassikere: Audre Lorde

Lørdag 24. september, kl. 12:30, Festivalbokhandel Arneageren

Lørdagslesing: Løes, Johansson og Kielland

Lørdag 24. september, kl. 13:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Barnas laurdag på Finnøy: Mormor til salgs med Rebecca Wexelsen

Lørdag 24. september, kl. 13:00, Bokhuset

Hva skal vi med kritikken?

Lørdag 24. september, kl. 13:00, TOU

Morgon med lysande hester

Lørdag 24. september, kl. 13:00, Kinosal 1

Sissel Gran: Det er slutt

Lørdag 24. september, kl. 13:00, 3. etasje, Klasserommet

Tekst i flukt: Hafiz Shariati og Waheed Warasta

Lørdag 24. september, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Barnebarnas brudd

Lørdag 24. september, kl. 14:00, -1. etasje, Kjelleren

Bokmerke: Out of space

Lørdag 24. september, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri

Science fiction fra velferdsstaten

Lørdag 24. september, kl. 15:00, Kinosal 1

Karl Ove Knausgård: Morgenstjernen-serien

Lørdag 24. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Skilsmissebarna

Lørdag 24. september, kl. 16:00, 1. etasje, Møteplassen

Mellom fiksjon og virkelighet

Lørdag 24. september, kl. 16:00, 2. etasje, Studioet

Steffen Kverneland: Brillegeit

Lørdag 24. september, kl. 17:00, -1. etasje, Kjelleren

Kritisk kvartett på Kapittel

Lørdag 24. september, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Kulturkrig

Lørdag 24. september, kl. 18:00, 1. etasje, Møteplassen

Catrin og Steinar Sagen: Fra ligging til legging

Lørdag 24. september, kl. 18:00, Bokhuset

Sinnapsykologen

Lørdag 24. september, kl. 18:00, Bakkeland

Stjernemøte: Sofi Oksanen

Lørdag 24. september, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Kristin Auestad Danielsen: Du er bonde

Lørdag 24. september, kl. 19:00, Rogaland kunstsenter

Kunsten og døden

Lørdag 24. september, kl. 20:00, Kinosal 1

Tore & Tønes 50 år

Lørdag 24. september, kl. 21:00, TOU

UNDERGRUNN

Søndag 25. september, kl. 13:00, Tungenes fyr

Bokmerke: Papillon

Søndag 25. september, kl. 13:00, Kinokino

Kunstnersamtale med Markus Brendmoe

Søndag 25. september, kl. 14:00, Utstein kloster

Bertolt Brecht - en kynisk menneskevenn

Søndag 25. september, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Mormor til salgs

Søndag 25. september, kl. 15:00, Kinosal 9

Kapittel Film: Brødrene i skogen

Søndag 25. september, kl. 16:30, Kinosal 9

Kapittel Film: Moskus- fortelling om et bilde

Søndag 25. september, kl. 17:00, 1. etasje, Møteplassen

Bjørnstad og Lie: Downhill

Søndag 25. september, kl. 18:00, -1. etasje, Kjelleren

Vigdis og Line Norman Hjorth: Kristin må vekk

Søndag 25. september, kl. 19:00, Tungenes fyr

Den nye fisken

Søndag 25. september, kl. 19:00, 1. etasje, Møteplassen

Hvor var du da Oddvar Brå brakk staven?

Søndag 25. september, kl. 20:00, Spor 5

Livet sjæl

Mandag 26. september, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 26. september, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 27. september, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 27. september, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Beau Travail

Tirsdag 27. september, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 27. september, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Spa for hjernen

Tirsdag 27. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 27. september, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 27. september, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 28. september, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 28. september, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 28. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 28. september, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 28. september, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 29. september, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Alfred Fidjestøl om biografien om Georg Johannesen

Torsdag 29. september, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 29. september, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 29. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek - Alfa

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 29. september, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 29. september, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Vertigo

Torsdag 29. september, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 29. september, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 30. september, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 1. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 1. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 2. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Nysirkus

Mandag 3. oktober, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 4. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 4. oktober, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Vertigo

Tirsdag 4. oktober, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 5. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 5. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Shared reading på Finnøy

Onsdag 5. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Shared reading på Rennesøy

Onsdag 5. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 5. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Bokklubb 15-19 år

Onsdag 5. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 5. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Filosofikafé på Kiellandsenteret

Torsdag 6. oktober, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 6. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Tomm Kristiansen om Afrika på 200 sider

Torsdag 6. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 6. oktober, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 6. oktober, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 6. oktober, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 6. oktober, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Musikkprat: Musikk, opprør og skandaler

Fredag 7. oktober, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 7. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 8. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 9. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Elefantungen

Mandag 10. oktober, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 11. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 11. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 12. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 12. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 12. oktober, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 13. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Anne Helgesen om Anne-Cath Vestly

Torsdag 13. oktober, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Torsdag 13. oktober, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Fredag 14. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 15. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 16. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: To små riddere

Mandag 17. oktober, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 18. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 18. oktober, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 18. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 19. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 19. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 19. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 20. oktober, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 20. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Sven Egil Omdal om Sachsenhausen

Torsdag 20. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 20. oktober, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 20. oktober, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 20. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Kiellandsalong: Sylvia Plath

Fredag 21. oktober, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 21. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 21. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Bokprat på Finnøy: Emma H. Manin med Barnet i veven

Lørdag 22. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 22. oktober, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Tove Jansson

Lørdag 22. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 23. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Bak den svarte porten

Mandag 24. oktober, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 25. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Spa for hjernen

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 25. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 26. oktober, kl. 08:30, Kinosal 5

Global morgen: Hvor går Kina med Xi Jinping?

Onsdag 26. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 26. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 26. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 26. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 26. oktober, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 27. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Tomas Hylland Eriksen om Syv meninger med livet

Torsdag 27. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 27. oktober, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 27. oktober, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 27. oktober, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 27. oktober, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 28. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 29. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 29. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 30. oktober, kl. 13:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Halloween-verksted

Søndag 30. oktober, kl. 14:30, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Halloween-verksted

Mandag 31. oktober, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 1. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 1. november, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 1. november, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 2. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 2. november, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Shared reading på Finnøy

Onsdag 2. november, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Shared reading på Rennesøy

Onsdag 2. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 2. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 3. november, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 3. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 3. november, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 3. november, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 3. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 4. november, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 4. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 5. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 5. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 6. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Hekser og troll

Mandag 7. november, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 8. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 8. november, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 8. november, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 8. november, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 9. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 9. november, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 9. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 9. november, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Bokklubb 15-19 år

Onsdag 9. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 9. november, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 10. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 10. november, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 10. november, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Torsdag 10. november, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 10. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 10. november, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Musikkprat: Hele historien om True Norwegian Black Metal

Fredag 11. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 12. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 12. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 13. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Bjørnen

Mandag 14. november, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 15. november, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 15. november, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 16. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 16. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 16. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 16. november, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Filosofikafé på Kiellandsenteret

Torsdag 17. november, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 17. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 17. november, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 17. november, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 17. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 18. november, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 18. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 19. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 19. november, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Sapfo

Lørdag 19. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 20. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Lesestund med lesehund

Mandag 21. november, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 22. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 22. november, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 22. november, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 22. november, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 23. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 23. november, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen

Onsdag 23. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 23. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 23. november, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 24. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 24. november, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 24. november, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Torsdag 24. november, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 24. november, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 24. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 25. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 26. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 26. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 27. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Streetkids

Mandag 28. november, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Tirsdag 29. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 29. november, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 30. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 30. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 30. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 1. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 1. desember, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 1. desember, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 1. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 2. desember, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 2. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 3. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 3. desember, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Lørdag 3. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 4. desember, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Vietnamesisk papirkunst

Mandag 5. desember, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 5. desember, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Allsang på Sølvberget: Marte Aarseth synger julesanger

Tirsdag 6. desember, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 6. desember, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 6. desember, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 7. desember, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 7. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 7. desember, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 7. desember, kl. 19:00, 3. etasje, Klasserommet

Fotoworkshop (SAPS)

Torsdag 8. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 8. desember, kl. 17:00, 4. etasje

Gratis advokathjelp

Torsdag 8. desember, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 8. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 8. desember, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Musikkprat: New York 1976-1982

Fredag 9. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 10. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 10. desember, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Gunvor Hofmo

Lørdag 10. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Søndag 11. desember, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Julestund med Eli-Gull og Sølve

Mandag 12. desember, kl. 10:00, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 12. desember, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 13. desember, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 13. desember, kl. 18:30, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 13. desember, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 14. desember, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafe for alle (Røde kors)

Onsdag 14. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 14. desember, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 15. desember, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 15. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 15. desember, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 15. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 16. desember, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 16. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 17. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 17. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Laster...

Våre bibliotek

Åpningstider

Stengt
2.-4. etasje: Selvbetjent fra 8-10 og 16-21

Kontakt

Besøksaddresse

Sølvberggata 2, 4006, Stavanger
An unhandled exception has occurred, see browser dev tools for details. Last inn siden på nytt, er du grei 🗙