Hva skjer?

Fredag 7. oktober, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 7. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 7. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Super Smash turnering med Mo

Lørdag 8. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 8. oktober, kl. 11:30, 2. etasje, Skattkammeret

Musikklek

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Barnas laurdag på Finnøy: Lesestund med Ann-Helen frå Madla bibliotek

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek: Filmrommet

Haustferiefilm på Rennesøy

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Lag perlearmbånd og smykker

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Høstferie: Sy ditt eget skjørt

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Somalia

Lørdag 8. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 8. oktober, kl. 12:30, 2. etasje, Skattkammeret

Musikklek

Lørdag 8. oktober, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 9. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Elefantungen

Søndag 9. oktober, kl. 15:00, 1.etasje, Renaa Xpress

Høstferie: Pizzaskole (UTSOLGT)

Mandag 10. oktober, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 10. oktober, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 10. oktober, kl. 11:00, -1. etasje, Kjelleren

Høstferie: Nybegynnerflaks

Mandag 10. oktober, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Bokprat på Finnøy: Hele Rogaland leser Mamma er trygda

Mandag 10. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek: Filmrommet

Haustferiefilm på Rennesøy

Mandag 10. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Høstferie: Makrameverksted

Mandag 10. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Super Smash turnering med Mo

Mandag 10. oktober, kl. 15:00, 1.etasje, Renaa Xpress

Høstferie: Pizzaskole

Mandag 10. oktober, kl. 17:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Tegnekurs med Ali Dorani

Mandag 10. oktober, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Mandag 10. oktober, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek: Storsalen i kulturhuset

Litteraturkveld: Hele Rogaland leser: Mamma er Trygda

Tirsdag 11. oktober, kl. 10:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Haustferiefilm på Finnøy: Flumlene (2021)

Tirsdag 11. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Høstferie: Lesestund i skattkammeret

Tirsdag 11. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 11. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Haustferie på Rennesøy: Hobbyverkstad

Tirsdag 11. oktober, kl. 12:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Haustferiefilm på Finnøy: Ainbo (2021)

Tirsdag 11. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek: Filmrommet

Haustferiefilm på Rennesøy

Tirsdag 11. oktober, kl. 14:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Haustferiefilm på Finnøy: Lassie (2020)

Tirsdag 11. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: FIFA turnering

Tirsdag 11. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:30, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Shared reading

Tirsdag 11. oktober, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 11. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

11. oktober til 12. oktober, kl. 16:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Haustferiefilm på Finnøy: Nelly Rapp - Monsteragent (2020)

Onsdag 12. oktober, kl. 10:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: Den magiske portalen (2020)

Onsdag 12. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 12. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: The united way (2021)

Onsdag 12. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek: Filmrommet

Haustferiefilm på Rennesøy

Onsdag 12. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Å lakke negler

Onsdag 12. oktober, kl. 15:00, 1.etasje, Renaa Xpress

Høstferie: Pizzaskole (UTSOLGT)

Onsdag 12. oktober, kl. 17:00, 3. etasje, Verkstedet

Høstferie for ungdom: Introduksjon til 3D-print

Onsdag 12. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 13. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Anne Helgesen om Anne-Cath Vestly

Torsdag 13. oktober, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek: Filmrommet

Haustferiefilm på Rennesøy

Torsdag 13. oktober, kl. 14:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: Mirakelet på Berget, et magisk vennskap (2017)

Torsdag 13. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Henna-tatovering

Torsdag 13. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 13. oktober, kl. 16:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: Too far away (2019)

Torsdag 13. oktober, kl. 17:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Tegnekurs med Ali Dorani

Torsdag 13. oktober, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Fredag 14. oktober, kl. 10:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: Frynse på ville veier (2020)

Fredag 14. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 14. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Høstferie: Lesestund med bussjåfør

Fredag 14. oktober, kl. 11:00, 2.etasje

Pappatreff

Fredag 14. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Haustferiefilm på Finnøy: Jungelgjengen (2017)

Fredag 14. oktober, kl. 13:00, 2. etasje, Skattkammeret

Høstferie: Tegnspråk og tegn er gøy

Fredag 14. oktober, kl. 14:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Bordtennisturnering

Fredag 14. oktober, kl. 18:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Hva vil folk si (film)

Lørdag 15. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 15. oktober, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek: Storsalen i kulturhuset

Barnas laurdag på Rennesøy: Nysirkus og akrobatikk

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, Kinosal 11

Barnas cinematek: Hvor er Anne Frank

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Høstferie for ungdom: Lag perlearmbånd og smykker

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Midtøsten

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 15. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Lørdag 15. oktober, kl. 13:30, Finnøy bibliotek

Barnas laurdag på Finnøy: Nysirkus og akrobatikk

Lørdag 15. oktober, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 16. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: To små riddere

Mandag 17. oktober, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 17. oktober, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 18. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 18. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 18. oktober, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 18. oktober, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 18. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 19. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 19. oktober, kl. 11:00, Kinosal 1

Pensjonistuniversitetet: Matforgiftning og smittesporing

Onsdag 19. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Bokprat på Finnøy: Sven Egil Omdal om Sachsenhausen

Onsdag 19. oktober, kl. 14:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Foredrag på Finnøy: Om Kultursoga for Sjernarøy og Ombo ved Håkon A. Eide

Onsdag 19. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 19. oktober, kl. 15:30, Rennesøy bibliotek

Strikk og drøs på Rennesøy bibliotek

Onsdag 19. oktober, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 19. oktober, kl. 17:30, 3. etasje, Verkstedet

Kodeklubb for viderekomne: Python

Onsdag 19. oktober, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek

Litteraturkveld på Rennesøy: Sven Egil Omdal om Sachsenhausen

Onsdag 19. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 20. oktober, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 20. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Sven Egil Omdal om Sachsenhausen

Torsdag 20. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 20. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 20. oktober, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 20. oktober, kl. 18:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 20. oktober, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Forbidden Planet

Torsdag 20. oktober, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 20. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Kiellandsalong: Sylvia Plath

Fredag 21. oktober, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 21. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 21. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Bokprat på Finnøy: Emma H. Manin med Barnet i veven

Lørdag 22. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 22. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Barnas laurdag på Finnøy: Film- En katt i Paris (2010)

Lørdag 22. oktober, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Tove Jansson

Lørdag 22. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 22. oktober, kl. 13:00, -1. etasje, Kjelleren

Markering av FN-dagen

Lørdag 22. oktober, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 23. oktober, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Bak den svarte porten

Mandag 24. oktober, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 24. oktober, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 24. oktober, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Tirsdag 25. oktober, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 25. oktober, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Forbidden Planet

Tirsdag 25. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:00, 2. etasje, langbord for litteraturgrupper

Spa for hjernen / Shared reading på norsk

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 25. oktober, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 25. oktober, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 26. oktober, kl. 08:30, Kinosal 5

Global morgen: Hvor går Kina med Xi Jinping?

Onsdag 26. oktober, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 26. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen / Shared reading på norsk

Onsdag 26. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 26. oktober, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 26. oktober, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 27. oktober, kl. 12:00, Kinosal 1

Bokprat: Tomas Hylland Eriksen om Syv meninger med livet

Torsdag 27. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 27. oktober, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 27. oktober, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 27. oktober, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek

Brettspelkveld på biblå

Torsdag 27. oktober, kl. 18:00, Finnøy bibliotek - Alfa

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 27. oktober, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 27. oktober, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Daisies

Torsdag 27. oktober, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 27. oktober, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 28. oktober, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 28. oktober, kl. 11:00, 2.etasje

Pappatreff

Lørdag 29. oktober, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 29. oktober, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Barnas laurdag på Finnøy: Film Monsterfamilien (2017)

Lørdag 29. oktober, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Ukraina

Lørdag 29. oktober, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 29. oktober, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Lørdag 29. oktober, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 30. oktober, kl. 13:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Halloween-verksted

Søndag 30. oktober, kl. 14:30, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Halloween-verksted

Mandag 31. oktober, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 31. oktober, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 31. oktober, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Allsang på Sølvberget: Sølvberget Husband

Tirsdag 1. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 1. november, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Daisies

Tirsdag 1. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 1. november, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 1. november, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 1. november, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 2. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 2. november, kl. 12:00, Finnøy bibliotek

Shared reading på Finnøy

Onsdag 2. november, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Shared reading på Rennesøy

Onsdag 2. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 2. november, kl. 15:30, Rennesøy bibliotek

Strikk og drøs på Rennesøy bibliotek

Onsdag 2. november, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 2. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 3. november, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 3. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 3. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 3. november, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 3. november, kl. 18:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Språkkafe på Finnøy

Torsdag 3. november, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Harder They Come

Torsdag 3. november, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 3. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 4. november, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 4. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 4. november, kl. 18:00, Kinosal 1

Kiellandforedraget: Karl Ove Knausgård

Lørdag 5. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 5. november, kl. 12:00, Kinosal 11

Barnas cinematek: The Secret of Kells

Lørdag 5. november, kl. 12:00, Kinosal 5

Karl Ove Knausgård: Morgenstjernen-serien

Lørdag 5. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 5. november, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Lørdag 5. november, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 6. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Hekser og troll

Mandag 7. november, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 7. november, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 8. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 8. november, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Harder They Come

Tirsdag 8. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 8. november, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 8. november, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 8. november, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 8. november, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 9. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 9. november, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen / Shared reading på norsk

Onsdag 9. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 9. november, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 9. november, kl. 18:00, 3. etasje, Ungdomsrommet

Bokklubb 15-19 år

Onsdag 9. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 10. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 10. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 10. november, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 10. november, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek

Brettspelkveld på biblå

Torsdag 10. november, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Double Indemnity

Torsdag 10. november, kl. 18:30, 4. etasje, Salongen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 10. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 10. november, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Musikkprat: Hele historien om True Norwegian Black Metal

Fredag 11. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 11. november, kl. 11:00, 2.etasje

Pappatreff

Lørdag 12. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 12. november, kl. 11:30, 2. etasje, Skattkammeret

Musikklek

Lørdag 12. november, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Afghanistan

Lørdag 12. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 12. november, kl. 12:30, 2. etasje, Skattkammeret

Musikklek

Lørdag 12. november, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 13. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Bjørnen

Mandag 14. november, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 14. november, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 14. november, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Allsang på Sølvberget: Mareike Wang og Alexander Flotve

Tirsdag 15. november, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Double Indemnity

Tirsdag 15. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 15. november, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 15. november, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 15. november, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 16. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 16. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 16. november, kl. 15:30, Rennesøy bibliotek

Strikk og drøs på Rennesøy bibliotek

Onsdag 16. november, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 16. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Onsdag 16. november, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Filosofikafé på Kiellandsenteret

Torsdag 17. november, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 17. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 17. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 17. november, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 17. november, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Barry Lyndon

Torsdag 17. november, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 17. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 18. november, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 18. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 18. november, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Barnas fredag på Rennesøy: Juleførebuingar med Sølve og Eli-Gull

Lørdag 19. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 19. november, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Serbia

Lørdag 19. november, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Sapfo

Lørdag 19. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 19. november, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 20. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Lesestund med lesehund

Mandag 21. november, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 21. november, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 21. november, kl. 17:00, 4. etasje, Salongen

Lecture partagée - shared reading på fransk

Tirsdag 22. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 22. november, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: Barry Lyndon

Tirsdag 22. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 22. november, kl. 18:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Shared reading på arabisk

Tirsdag 22. november, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 22. november, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 22. november, kl. 19:00, 4. etasje, Sølvberget

Melem za dusu - Shared reading på serbisk

Onsdag 23. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 23. november, kl. 12:00, Rennesøy bibliotek

Bokprat på Rennesøy: Emma Manin «Mysteriet i veven»

Onsdag 23. november, kl. 12:00, 2. etasje, gruppebord v/flerspråklig samling

Spa for hjernen / Shared reading på norsk

Onsdag 23. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 23. november, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 23. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 24. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 24. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 24. november, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 24. november, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Strikk og lytt på Finnøy

Torsdag 24. november, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Searchers

Torsdag 24. november, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 24. november, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 25. november, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 25. november, kl. 11:00, 2.etasje

Pappatreff

Lørdag 26. november, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 26. november, kl. 12:00, Brødregata 16

Kulturkafé: Mat fra Eritrea

Lørdag 26. november, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 26. november, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Lørdag 26. november, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 27. november, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Streetkids

Mandag 28. november, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 28. november, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 29. november, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 29. november, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Searchers

Tirsdag 29. november, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 29. november, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 29. november, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 30. november, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 30. november, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 30. november, kl. 15:30, Rennesøy bibliotek

Strikk og drøs på Rennesøy bibliotek

Onsdag 30. november, kl. 17:30, 2. etasje, Studioet

Kodeklubb for nybegynnere

Onsdag 30. november, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 1. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 1. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 1. desember, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 1. desember, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: M

Torsdag 1. desember, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 1. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 2. desember, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 2. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 3. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 3. desember, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Lørdag 3. desember, kl. 12:00, Kinosal 11

Barnas cinematek: Lise & Snøpels

Lørdag 3. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 3. desember, kl. 12:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Lørdag 3. desember, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 4. desember, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Vietnamesisk papirkunst

Mandag 5. desember, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 5. desember, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Mandag 5. desember, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Allsang på Sølvberget: Marte Aarseth synger julesanger

Tirsdag 6. desember, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 6. desember, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: M

Tirsdag 6. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 6. desember, kl. 18:00, Finnøy bibliotek

Sytreff på Finnøy

Tirsdag 6. desember, kl. 18:30, 2. etasje, Studioet

Filmmaking club (SAPS)

Tirsdag 6. desember, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Onsdag 7. desember, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 7. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 7. desember, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 8. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 8. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 8. desember, kl. 17:00, 4. etasje, Sølvberget

Gratis advokathjelp

Torsdag 8. desember, kl. 18:00, Rennesøy bibliotek

Brettspelkveld på biblå

Torsdag 8. desember, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Red Shoes

Torsdag 8. desember, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 8. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Torsdag 8. desember, kl. 19:00, -1. etasje, Kjelleren

Musikkprat: New York 1976-1982

Fredag 9. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Fredag 9. desember, kl. 11:00, 2.etasje

Pappatreff

Lørdag 10. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 10. desember, kl. 12:00, 1. etasje, Møteplassen

Skeive klassikere: Gunvor Hofmo

Lørdag 10. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 10. desember, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Søndag 11. desember, kl. 14:00, 1. etasje, Møteplassen

Søndagsbarn: Julestund med Eli-Gull og Sølve

Mandag 12. desember, kl. 10:00, -1. etasje, Kjellerverkstedet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Mandag 12. desember, kl. 11:00, Rennesøy bibliotek

Datahjelp på Rennesøy bibliotek

Tirsdag 13. desember, kl. 11:00, 2. etasje, Skattkammeret

Lesestund i Skattkammeret

Tirsdag 13. desember, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: The Red Shoes

Tirsdag 13. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Tirsdag 13. desember, kl. 18:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé (A1-A2) (SAPS)

Tirsdag 13. desember, kl. 19:00, 4. etasje, Salongen

Feministisk lesesirkel på Kiellandsenteret

Onsdag 14. desember, kl. 10:00, 1. etasje, Møteplassen

Språkkafé for alle (Røde kors)

Onsdag 14. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Onsdag 14. desember, kl. 18:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Torsdag 15. desember, kl. 11:30, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Babysang på Finnøy bibliotek

Torsdag 15. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Klasserommet

Leksehjelp

Torsdag 15. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 15. desember, kl. 18:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: It's a Wonderful Life

Torsdag 15. desember, kl. 18:30, 2.etasje, Studioet

Språkkafé for alle (Røde kors)

Torsdag 15. desember, kl. 18:45, 3. etasje

Debattklubb (SAPS)

Fredag 16. desember, kl. 09:00, Finnøy Bibliotek: Biblioteksalen

Datatreff på Finnøy

Fredag 16. desember, kl. 10:30, -1.etasje, Kjellerverkstedet

Engelsk språkkafé

Lørdag 17. desember, kl. 10:30, 3. etasje, Klasserommet

Språkkafé for viderekomne (SAPS)

Lørdag 17. desember, kl. 12:00, 2. etasje, Studioet

Tegneworkshop (SAPS)

Lørdag 17. desember, kl. 14:00, 2. etasje, Sølvberget galleri, omvisning

Omvisning i utstillingen: Caring Futures

Tirsdag 20. desember, kl. 12:00, Kinosal 9

Sølvberget cinematek: It's a Wonderful Life

Tirsdag 20. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Torsdag 22. desember, kl. 15:00, 3. etasje, Verkstedet

Åpent verksted

Laster...

Våre bibliotek

Åpningstider

Åpner 08:00, stenger 21:00
2.-4. etasje: Selvbetjent fra 8-10 og 16-21

Kontakt

Telefon: +4751507465

Besøksaddresse

Sølvberggata 2, 4006, Stavanger
Beklager, nå stoppet det litt opp her på nettsiden. Last inn siden på nytt, er du grei 🗙